logo

   

Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.   
t: +389 2 3081822
f: +389 2 3082786

 

Të nderuar vizitorë, ju falënderoj për vizitën faqen tonë, këtu ne do të paraqesë për ju informacion rreth nesh, kompania jonë, produktet dhe shërbimet tona që ne ofrojmë.

DENITEKS

Tradita dhe përvoja të kombinuar në një vend...

...produkte me cilësi të lartë!